Festivals newsletter Promocodes 🔥
Could you confirm your language preference?
Thu
30 May
2019

Salsa partnerwork poziom S

workshop salsa
Enjoy a salsa partnerwork workshop! Get in touch with us and book your ticket.
Added by Maxime M.
The event
Dates
16 May 2019 17:45 30 May 2019 19:50
0 dates

Address of the event
The organizer
Abra studio
(Non official, community data)
Added by Maxime M. with 248 other events
Time detail
17:45 19:50
Description

Wyjątkowy cykl zajęć partnerwork w ABRA Studio!

Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym poprowadzą dla Was mistrzowie stylu Piotr Romanow i wyjątkowa Kasia Lorkowska!

Możecie spodziewać się ciekawych kombinacji, które wykorzystacie na salsowych parkietach!

Pierwsza godzina będzie poświęcona salsie tańczonej na raz, druga na dwa - fantastyczna możliwość przećwiczenia obu styli i poznania mnóstwa rozwiązań!

Kasia Lorkowska to dyplomowany instruktor tańca, choreograf, psycholog , specjalista od technik body & mind, certyfikowany trener unikatowej metody rozciągania i pracy z ciałem Active Isolated Flexibility, trener umiejętności psychospołecznych. Ukończyła z wyróżnieniem program studencki w Broadway Dance Center w Nowym Yorku, uzyskała dyplom Warthon Health Institute w Nowy Yorku oraz pobierała lekcje w New York City Ballet. Absolwentka Polskiej AKademii Sportu. O sobie mówi "Jestem nie-anonimowym salsoholikem. Tańczę salsę już od 17 lat. Nie wygląda, żebym miała przestać". Już od 2002 roku promuje salsę w Polsce z mocnym naciskiem na styl "on2", w którym jest zakochana od początku swojego zetknięcia z salsą. Miała przyjemność dzielić "pot i łzy" szczęścia na sali oraz scenie z wieloma wspaniałymi tancerzami z Polski i za granicy m.in. z legendą mambo Eddiem Torresem (który jest dla niej ogromnym taneczno-muzycznym autorytetem). Tworzyła, współtworzyła lub współpracowała z większością dużych marek polskiego rynku tanecznego. Przez dwa lata była również Project Managerem El Sol Warsaw Salsa Festivalu.

Co u niej na zajęciach:

-dobre podstawy, które czynią cuda;

-poznaj klasykę i poznaj afro a będziesz mieć wszystko;

-kontekst kulturowy - po co w ogóle robimy różne rzeczy w tańcu?

-taniec to nie tylko kroki to też relacja z innymi;

-"nie rób drugiemu co tobie nie miłe" ;);

-mnóstwo energii!

Piotr Romanow (a.k.a. Mayer) jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów salsy w Polsce. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczął w 2001 r. Od 2004 r. współpracuje z najlepszymi szkołami salsy w Polsce, w międzyczasie tworząc własne, niezależne projekty. O jakości jego pracy i uznaniu dla jej efektów może świadczyć fakt, że spora grupa jego niegdysiejszych uczniów prowadzi obecnie własne zajęcia w znanych szkołach salsy. Od 2003 r. występował regularnie na wielu kongresach w Polsce i za granicą. Obecnie współtworzy super-grupę Latin Movement, projekt, dzięki któremu najlepsze tradycje mambo powracają na polską scenę w gwiazdorskiej obsadzie. Bywalcom stołecznych salsotek znany jest jako prezenter muzyki DJ Mayor Mayer. W tej roli gościł na najważniejszych lokalnych wydarzeniach (m.in. Bachaturo, Salsa Spring Break, Warsaw Summer Salsa & Kizomba Festival, Mega Biba Salsowa). Wspólnie z DJ Oso Blanco od 8 lat tworzy Fiesta En La Playa, cykl tanecznych wydarzeń odbywających się latem na warszawskiej nadwiślańskiej plaży. Piotr aktywnie wspiera rozwój polskiej sceny salsowej, był jednym z twórców i organizatorem pierwszych czterech edycji Warsaw Salsa Festival, kongresu należącego do największych tego typu wydarzeń w Europie. Był także pomysłodawcą i pierwszym animatorem kultowych warszawskich imprez z cyklu Galeria UFF. By zdobyć szerszą wiedzę o kulturze Ameryki Łacińskiej Piotr studiował w Centrum Studiów Latynoamerykańskich oraz w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich UW. Dzięki temu, jak mało kto, potrafi dzielić się informacją o historii i kulturze muzyki i tańca, tworzących fenomen salsy.Jako instruktor za ważne w rozwoju wszechstronnych tanecznych umiejętności uważa połączenie wysiłku i zaangażowania podczas treningów z imprezowym luzem i szaleństwem.

KIEDY? czwartek - 9,16,23,30 maja

O KTÓREJ? 17:45-19:50

GDZIE? ul. Skaryszewska 15/124

PROWADZĄCY: Kasia Lorkowska Piotr Romanow

STYL: salsa w parach on1, salsa w parach on2

POZIOM: średnio-zaawansowany

UWAGA! NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na naszej stronie www: https://www.abra-studio.pl/grafik/praga

Ratings
Rate it:
Please sign-in to rate
Xnow
Comments
Please sign-in to comment
.Xnow